CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURPyridoxin - hrdina všedního dne


11. prosince 2019

Hrdina všedního dne Pyridoxin nám svou nepřítomnost dá krutě sežrat! Vitamín B6 (objeven 1937) je nezbytný prokrvetvorbu, pro růst i činnost buněk (chrání je před vznikem genetických mutací), stejně tak pro tvorbu a obnovu svalů, tkání, kůže. Vyrovnává hladinu hormonů v krvi, prevence proti osteoporóze. Udržuje rovnováhu mezi sodíkem a draslíkem především pro naše srdce a nervy. V mozku zvyšuje hladinu dopaminu, z jater uvolňuje glykogen ( energie pro svaly), zúčastňuje se metabolizmu cholesterolu, snižuje otoky, tlumí křeče a záněty, proti rakovině, hemoroidům.

Nemá smysl zde vyjmenovávat další a další a další - PYRIDOXIN JE NUTNÝ PRO ŽIVOT!!! Jeho nepřátelé: jakákoli tepelná úprava, antibiotika, hormonální tablety. Ke svému vstřebávání vyžaduje všechny své B bratříčky a hořčík a zinek! 

Všechny výše zmíněné látky pro vás máme v našem e-shopu: Homocystein Vitality, Zinek Vitality a Magnesium Vitality. zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše