CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURVitamín C v synergii s unikátním medem


15. října 2021

Dopřejte si pohodový podzim s C+Med Vitality a připravte si osvěžující nápoj, který chutná i dětem.

V produktu C+Med Vitality jsme spojili účinky vitamínu C ve formě L-askorbátu vápenatého, kyseliny L-askorbové  a jedinečného manuka medu. Tuto synergii látek podtrhuje ještě šípek a citrusové bioflavonoidy, které umocňují vstřebávání a účinek vitamínu C.

Vitamín C patří mezi jeden z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Je rozpůstný ve vodě, proto ho užívejte nalačno. Má antioxidační účinky, podílí se na tvorbě hormonů, snižuje hladinu cholesterolu, je nezbytný pro svaly, kosti, cévy i kůži. Jeho nejlepším zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jeho nedostatek doporučují nutriční specialisté pravidelně doplňovat pomocí potravinových doplňků.

A o manuka medu jste ještě neslyšeli? Manuka med vyrábí včely sbírající nektar z křovin manuka. Jedná se o vzácný a jedinečný med, který se vyrábí jen několik týdnů během roku, když manuka keře kvetou. Manuka, balmín košťatý neboli novozélandský čajovník je dřevina typická pro Nový Zéland. Manuka med má velmi vysokou antibakteriální a protizánětlivou účinnost, kterou nemá žádný jiný druh medu. O těchto vlastnotech věděli už původní obyvatelé Nového Zélandu Maorové.

Produkt C+Med Vitality objednávejte v našem e-shopu. 

zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše