CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURČisté bílé zuby a svěží dech bez chemie 1


26. listopadu 2023

Uvedli jsme na trh novou řadu produktů pro péči o ústní dutinu a zuby. Postupně Vás seznámíme se všemi produkty, se kterými se postaráte o to, aby Vaše zuby byly bílé a čisté a Váš dech svěží. 

Pastu na zuby zná každý. Používáme ji všichni několikrát za den. Víte ale, co Vaše pasta obsahuje a jak působí na Vaše zdraví? Ústní vodu už nepoužívají všichni, ale všichni jsme o ní už minimálně slyšeli. A co bělící pudr? Už jste ho někdy použili?

Představujeme Vám holistický přístup k dokonalému zdraví ústní dutiny. Je snadné mít svěží dech, bělejší a silnější zuby a zdravé dásně, když se zaměříte na hlavní příčinu problému zdraví ústní dutiny. Učiňte první krok k lepší kondici zubů i dásní ještě dnes!

Oživte svůj úsměv přírodní silou naší nové remineralizující zubní pasty

Zubní pasta Wetyzo oživí Váš úsměv díky kombinaci aktivního kyslíku, 4 druhů přírodních esenciálních olejů a 7 druhů bylinných extraktů. Pasta je vytvořena z přírodních složek a neobsahuje agresivní chemikálie.

  • Naše pasta je vytvořena z přírodních složek a neobsahuje agresivní chemikálie.
  • Klíčová složka ve sklovině zubů - Hydroxyapatit - je součástí naší pasty a podporuje remineralizaci zubů.
  • Esenciální oleje poskytují silnou antibakteriální ochranu a zanechávají ústa svěží a dobře vonící.

Proč právě naše Wetyzo zubní pasta? Co naši pastu odlišuje?

  1. Přírodní složení: Naše pasta je vytvořena z přírodních složek a neobsahuje agresivní chemikálie.
  2. Hydroxyapatit: Tato klíčová složka ve sklovině zubů je součástí naší pasty a podporuje remineralizaci zubů.
  3. Esenciální oleje a bylinné extrakty: Tyto složky poskytují silnou antibakteriální ochranu a zanechávají ústa svěží a dobře vonící.
  4. Antifungální vlastnosti: Díky kombinaci aktivního kyslíku a vybraných esenciálních olejů naše pasta efektivně bojuje proti kvasinkovým infekcím v ústech.
  5. Aktivní kyslík: Tato klíčová složka efektivně působí proti zubnímu kazu a podporuje zdraví dásní.

Více o aktivním kyslíku

Aktivní kyslík, známý také jako ozon, je silným spojencem v medicíně používáním již více než sto let díky svým mimořádným antibakteriálním, antivirovým a antifungálním vlastnostem

V oblasti dentální hygieny se aktivní kyslík používá pro zničení bakterií, virů a hub, které mohou způsobovat různé ústní choroby, včetně zubního kazu a parodontitidy. Jeho schopnost rychle a efektivně eliminovat tyto škodlivé organismy, aniž by poškodil okolní zdravé tkáně, dělá z aktivního kyslíku ideální nástroj pro udržení úst zdravých a čistých. Díky těmto vlastnostem je tak aktivní kyslík ideální složkou pro použití v zubních pastách, kde pomáhá udržovat ústní dutinu bez patogenních mikroorganismů a zároveň podporuje zdraví zubů a dásní.

Produkty pro zdraví ústní dutiny najdete v našem e-shopu. 

zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše