CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURVitamín C v synergii s unikátním medem - C+Med Vitality


25. září 2020

C+Med Vitality je unikátní kombinace vitamínu C ve formě L-askorbátu vápenatého, kyseliny L-askorbové  a jedinečného manuka medu. Tuto synergii látek podtrhuje ještě šípek a citrusové bioflavonoidy, které umocňují vstřebávání a účinek vitamínu C.

Vitamín C patří mezi jeden z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Je rozpůstný ve vodě, proto ho užívejte nalačno. Má antioxidační účinky, podílí se na tvorbě hormonů, snižuje hladinu cholesterolu, je nezbytný pro svaly, kosti, cévy i kůži. Jeho nejlepším zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jeho nedostatek doporučují nutriční specialisté pravidelně doplňovat pomocí potravinových doplňků.

A o manuka medu jste ještě neslyšeli? Manuka med vyrábí včely sbírající nektar z křovin manuka. Jedná se o vzácný a jedinečný med, který se vyrábí jen několik týdnů během roku, když manuka keře kvetou.

Manuka, balmín košťatý neboli novozélandský čajovník je dřevina typická pro Nový Zéland. Manuka med má velmi vysokou antibakteriální a protizánětlivou účinnost, kterou nemá žádný jiný druh medu. O těchto vlastnotech věděli už původní obyvatelé Nového Zélandu Maorové.

Účinky medu:

 je zvláště účinný při oslabené imunitě

  • má protizánětlivé účinky
  • napomáhá při špatném trávení
  • pozitivně ovlivňuje obranné mechanismy těla nacházející se ve střevecha zvyšuje počet probiotických (prospěšných) střevních bakterií
  • působí antimikrobiálně účinky– působí na většinu bakterií
  • podpůrný při hojení ran a popálenin(v roce 2004 mu Britská státní zdravotnická agentura udělila licenci pro lékařské použití při léčbě ran),
  • příznivě působí na pokožku a vlasy (hydratuje, zvláčňuje a omlazuje)
  • podpůrný při léčbě ekzému, dermatitidy, akné
  • pozitivní zkušenosti mají také lidé při opakujících se herpetických infekcích a kvasinkových infekcích
  • možný pozitivní efekt při léčbě astmatu a alergiích
  • podpůrný při léčbě dekubitů a bércových vředů


Doporučené dávkování:
1x denně 1/2 odměrky prášku dobře rozpustit v 1,5 dcl vody a vypít. Denní dávka 2,5 g (půl odměrky).

Složení:
L-askorbát vápenatý, kyselina L-askorbová, medový prášek, Citrus aurantium, extrakt z kůry citrusových plodů 60% hesperidinu, šípkový extrakt 10:1, přírodní aroma, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C. Chránit před mrazem a slunečním zářením.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu

Hmotnost obsahu 225 g

Země původu: 
Česká republika

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Po otevření spotřebujte do 4 měsíců. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné a kojící ženy po konzultaci užívání s lékařem. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.
zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše