CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

Všechny produkty       Doplňky stravy       Kosmetika
Homocystein Imunita Srdce, cévy Pokožka, vlasy Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Klouby Spánek Zuby

Balíček Prebio Vitality 2ks

Nápoj Prebio Vitality (multivláknina z banánů) kombinuje ty nejzdravější suroviny z ekologického zemědělství a zpracovává je pro tělo tím nejpřirozenějším způsobem a navíc skvěle chutná.Cena: 990 Kč

  Nad 2 700 Kč
doprava zdarma


  dočasně nedostupné

Sdílet na FacebookuPrebiotická multivláknina Prebio Vitality kombinuje ty nejzdravější suroviny z ekologického zemědělství. Prebio Vitality obsahuje ten největší zdroj rezistentního škrobu na světě, který se získává z organicky vypěstovaných zelených banánů (Austrálie). Tato superpotravina obsahuje tři typy vlákniny (rozpustnou, nerozpustnou a fermentovatelnou), což z ní činí základní zdroj multivlákninového rezistentního škrobu.

Banánová multivláknina je získávána technologií NutraLock™. NutraLock™ je nová technologie zpracování surovin, která dokáže „uzamknout“ důležité živiny 20—50krát rychleji než tradiční techniky tepelného zpracování (na rozdíl od levnějších variant, které používají špatné tepelné zpracování, které zabíjí všechny užitečné živiny, včetně rezistentního škrobu). Celý nový proces je přírodní, surový, chladný a udržuje integritu buněčných struktur, které vám přinášejí nepřekonatelné zdravotní výhody. Tento multivlákninový zdroj nakrmí miliardy dobrých bakterií, které vytvářejí náš mikrobiom. V tomto smyslu jej může pomoci vyživovat, což pomáhá při léčení střev.

Multivláknina ze zelených organických banánů je také přírodním zdrojem 5 HTP, který je přirozeným prekurzorem serotoninu. Serotonin je důležitý neurotransmiter, který reguluje pocity štěstí a pohody. A konečně, o rezistentním škrobu ze zelených banánů se často mluví jako o „second-meal“ a působí jako potlačovač chuti k jídlu, který může pomoci při hubnutí. "Banánová" vláknina je také bohatá na důležité minerály, jako je draslík, zinek, hořčík, a vitaminy B3 a B6.

Co je to rezistentní škrob? A proč je to nová léčivá superpotravina?

Rezistentní škrob je vzácný ... A nachází se jen v malé hrstce potravin, takže tu není mnoho možností. Můžete si vybrat ze studených brambor, luštěnin, čočky, fazolí nebo studené rýže. Avšak bezesporu musíte sníst velké množství těchto potravin, abyste se přiblížili doporučené denní dávce 18 gramů denně. Vědci se shodují, že nejvydatnější a nejsilnější typ rezistentního škrobu je rezistentní škrob v zelených banánech. Zelené banány obsahují ohromných 44% rezistentního škrobu na každých 100 gramů.

  • Rezistentní škrob se rychle stává novou léčebnou superpotravinou světa, a to díky své jedinečné schopnosti „restartovat“ zdraví celého těla.
  • Tisíce lidí na celém světě zařazují tuto látku do svého jídelníčku a řada z nich potvrzuje její pozitivní vliv na zdraví.
  • Rezistentní škrob je pozitivní uhlohydrát, který neobsahuje lepek ani cukr. Vlastně je životně důležitý pro udržení vašeho celkového zdraví. Zvláště když pochází z australského "Lady finger" zeleného banánu.
  • Škrob pracuje za pomoci produkovaného butyrátu v našem tlustém střevě. Tento klíčový trávicí enzym poskytuje ten druh potravy, na kterou mají naše dobré střevní bakterie chuť a potlačuje růst toxických bakterií.
  • Pomáhá také přirozeně snižovat hladiny triglyceridů, cholesterol a chronické záněty. Bylo také prokázáno, že zvyšuje biodostupnost jídla ve střevě. Umožňuje tělu získat a vstřebat vyšší obsah vitaminů, minerálů a antioxidační kapacity z potravin.
  • Díky léčivým účinkům na tlusté střevo tak můžeme rezistentní škrob využívat k léčbě řady onemocnění trávicího ústrojí, jako jsou například zánětlivá onemocnění střev (ulcerózní kolitida a Crohnova nemoc), zácpa, divertikulitida a průjem
  • Nová studie dokonce prokázaly, že strava bohatá na rezistentní škroby může pomoci při léčbě cukrovky typu 1 a 2. Pro osoby bez cukrovky (dosud) je rezistentní škrob zlomový pro prevenci.

Doporučené dávkování:
2 x denně 2 čajové lžičky prášku dobře rozpustit v min. 1,5 dcl vody a vypít. 
Denní dávka 12,6 g (4 čajové lžičky).

Složení: banánová multi vláknina (rezistentní škrob), chitin-glucan, fruktooligosacharidy, čekanková vláknina – inulín, regulátor kyselosti kyselina jablečná, K. marxianus B0399®(kvasinka s aktivními probiotickými vlastnostmi), přírodní citronové aroma, přírodní sladidlo thaumatin a steviol glykosidy.

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě 25°C. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu

Hmotnost obsahu 379 g

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše