CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

Všechny produkty       Doplňky stravy       Kosmetika
Homocystein Imunita Srdce, cévy Pokožka, vlasy Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Klouby Spánek Zuby

Balíček C + Med Vitality 3+1 ZDARMA

C+Med Vitality je unikátní kombinace vitamínu C - kyseliny L-askorbové  a jedinečného medu. Tuto synergii látek podtrhuje ještě šípek a citrusové bioflavonoidy. Jedinečná chuť ohromí starší i mladší konzumenty.Cena: 1 110 Kč

  Nad 2 700 Kč
doprava zdarma


  skladem

Sdílet na FacebookuVitamín C patří mezi jeden z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Je rozpustný ve vodě, proto ho užívejte nalačno. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů, kůže atd. Jeho nejlepším zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jeho nedostatek doporučují nutriční specialisté pravidelně doplňovat pomocí potravinových doplňků.

Med je přirozená sladká látka produkovaná včelami (Apis mellifera) z nektaru rostlin, který včely sbírají, přeměňují spojením se specifickými vlastními látkami, ukládají, dehydratují, skladují a nechají v plástech dozrát a vyzrát.

Ve výrobních zařízeních je surový med analyzován, homogenizován, čištěn a standardizován tak, aby splňoval kvalitativní požadavky uživatelů. Používá se při výrobě kojenecké výživy.


Doporučené dávkování:
1x denně 1 čajovou lžičku prášku dobře rozpustit v 1 - 1,5 dcl vody a vypít. Denní dávka 3,27 g.

Složení:
medový prášek, kyselina L-askorbová, rutin, šípkový extrakt 10:1, sladidla: thaumalin, steviol glykosidy, přírodní aroma, protispékavá látka: uhličitan hořečnatý.

Podmínky skladování:
Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C. Chránit před mrazem a slunečním zářením.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu

Hmotnost obsahu 140 g

Země původu:
Česká republika

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné a kojící ženy po konzultaci užívání s lékařem. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše