CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

Všechny produkty       Doplňky stravy       Kosmetika
Homocystein Imunita Srdce, cévy Pokožka, vlasy Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Klouby Spánek Zuby

Vitamín C Vitality

Vitamín C Vitality je synergická kombinace vitamínu C ve formě kyseliny L-askorbové a rutinu. Tuto synergii látek podtrhuje ještě extrakt ze šípku, který umocňuje vstřebávání a účinek vitamínu C.(denní dávka od 2,50 Kč)

Cena: 300 Kč

Kusů
  Nad 2 700 Kč
doprava zdarma


  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Sdílet na FacebookuVitamín C patří mezi jeden z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Je rozpůstný ve vodě, proto ho užívejte nalačno. Má antioxidační účinky, podílí se na tvorbě hormonů, snižuje hladinu cholesterolu, je nezbytný pro svaly, kosti, cévy i kůži. Jeho nejlepším zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jeho nedostatek doporučují nutriční specialisté pravidelně doplňovat pomocí potravinových doplňků.

Rutin může mít antioxidační a protizánětlivé účinky. Může také poskytovat určitou ochranu proti rakovině a dalším onemocněním. Rutin se běžně používá při autismu, stárnutí kůže, infekcích dýchacích cest způsobených cvičením a k mnoha dalším účelům, ale pro žádné z těchto použití bohužel neexistují dobré vědecké důkazy.
Šípky zmírňují záněty, zlepšují stav pokožky a mohou pomáhat zdraví srdce. Šípky jsou tradičním prostředkem proti ledvinovým kamenům, kašli a nachlazení.

Složení: kyselina L-askorbová, rutin, šípkový extrakt 10:1, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu, hydroxypropylmethylcelulóza – obal kapsle

Doporučené dávkování:
Doporučená denní dávka: děti od 10 let 1 kapsli denně. Dospělí 1 až dvě kapsle denně. Vždy kapsli dobře zapíjíme vodou. Nekousat.

Upozornění: Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti do 10 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C. Chránit před mrazem a slunečním zářením.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu

Hmotnost obsahu 85 g 

Země původu: Česká republika

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše