CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

Všechny produkty       Doplňky stravy       Kosmetika
Homocystein Imunita Srdce, cévy Pokožka, vlasy Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Klouby Spánek Zuby

Železo Vitality

Železo Vitality je doplněk, který se používá pro prevenci nízkých hladin železa v krvi (například v důsledku anémie nebo těhotenství). Železo je důležitý minerál, který tělo potřebuje k tvorbě červených krvinek a k udržení dobrého zdravotního stavu.(denní dávka od 3,00 Kč)

Cena: 300 Kč

Kusů
  Nad 2 700 Kč
doprava zdarma


  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Sdílet na FacebookuŽelezo má údajně imunitu posilující, antikarcinogenní a kognitivní účinky. Železo je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu. Nedostatek železa může vést ke snížené tvorbě hemoglobinu až k anémii.

Doporučené dávkování: Doporučená denní dávka 1 tobolka denně, po jídle. Vždy tobolku dobře zapíjíme vodou.

Složení: mikrokrystalická celulóza – plnivo, glukonát železnatý, hydroxypropylmethylcelulóza – obal kapsle, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu.

Upozornění: Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti do 10 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C.

Země původu: Česká republika

Doplňující informace: 
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše