CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURPosilovat imunitní systém celý rok se vyplatí


12. června 2018

Porucha imunitního systému vede k mnoha onemocněním 21. století. Působení různých látek na funkce imunitního systému, tzv. imunomodulace, může podpořit imunitní systém pomocí biologických kofaktorů spolu s dalšími živinami a bylinami. Imunomodulace hraje klíčovou roli při boji s infekcí v těle. Jedna z největších imunomodulačních zbraní pro imunitní systém se nalézá ve sloučeninách, které se nazývají beta glukany.

Přirozená reakce imunitního systému se spouští ve chvíli, kdy bakterie a viry napadají lidské tělo. Optimálně fungující imunitní systém snadno rozezná cizorodou látku, ať už je to bakterie nebo nějaký parazit, a zničí ji. V našem těle probíhá neustálá bitva, ve které obranný systém pod vedením makrofágů a dalších buněk svádí boje s všudypřítomnými bakteriemi. Pokud máme z jakéhokoliv důvodu oslabený imunitní systém, je jasné, že naše tělo začne svůj boj prohrávat.

Makrofágy, které jsou přítomné ve všech orgánech našeho těla, fungují jako generálové vojska a posílají bílé krvinky do bitvy. Ale všechno nezvládnou a dlouhodobé infekce nebo opakované nemoci je vyčerpají stejně, jako se vyčerpá celý organismus. Navíc v dnešní době, kdy je stále častější rezistence bakterií vůči antibiotikům, je riziko jejich vyčerpání stále větší a větší. Je proto jasné, že makrofágům tvořícím tu nejdůležitější obrannou linii musíme nějak pomoci.

Náš obranný systém patří mezi nejvýkonnější systémy lidského těla. Nežijeme v žádné sterilní bublině, ale v prostředí plném mikroorganismů, bakterií, virů a parazitů. Těm se nemůžeme vyhnout, protože každým dotykem či nádechem se jich do našeho těla dostávají milióny. Ochranné bariéry, ať už kůže nebo slizniční epitely, si s většinou z nich poradí, ale přece jen se jich čas od času do našeho těla dostává nežádoucí množství.

Snížená imunita může vzniknout ve chvíli, kdy je tělo nadmíru zatěžováno. To vede k celkovému oslabení imunitního systému a jedinec je více náchylný k vývoji rakoviny a infekcí. Stojí také za zmínku, že rakovina nevznikne ze dne na den. Je to proces, který se vyvíjí několik let a moderní přístroje ji dokážou detektovat až po 6 a více letech, což bývá zpravidla pozdě. Naopak lidé s nadměrnou reakcí imunitního systému mají zvýšené riziko chronických zánětlivých stavů, jako jsou autoimunitní onemocnění a astma.

Produkt Imune Vitality byl navržen tak, aby obsahoval veškeré důležité látky, které dokáží Váš imunitní systém ideálně vyvažovat a udržovat v dobré kondici. Kromě beta glukanů obsahuje také bohatou směs medicinálních hub (Reishi, Shiitake, Agaricus, Cordyceps, Maitake a Čaga), huminové kyseliny, kyselinu fulvovou, indický angrešt, probiotika a kolostrum. Mnohé z těchto látek jsou Vám možná neznámé, proto jsme si dovolili ke každé z uvedených látek uvést její bližší specifikaci - Brožura s detailním popisem Imune Vitality. zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše