CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURKaždá ochrana se počítá


19. března 2020

Vážení a milí fanoušci Vitality produktů, po tipu na "silnou trojku" vás chceme upozornit na dvě nenápadné, ale přesto notoricky známé a velice účinné látky. Vitamín D a zinek.

Než ale začnete užívat doporučené kapsle, chceme zdůraznit, že jste tím, co vstřebáváte, proto i v těchto časech dbejte na přísun čerstvé zeleniny, ovoce, semínek a oříšků a starejte se o svá střeva. Připravujte jídlo s láskou a v klidné atmosféře, ve které také připravené pokrmy konzumujte. 

Krátce o zinku: 

Zinek je nezbytný k normální činnosti více než 70 enzymů nutných k většině tělesných procesů. Podílí se na uvolňování  vitamínu A z jater a spolu s ním pomáhá vytvářet protilátky. Je nutný k metabolismu a vstřebávání železa, k udržení nízké hladiny cholesterolu, ke zdravému vývoji a donošení plodu, k tvorbě inzulínu a testosteronu, k trávení a vstřebávání, k hojení ran, ke zdraví svalů, kůže, nehtů i vlasů, k obranyschopnosti našeho organismu. 

Krátce o vitamínu D: 

Vitamín D spolupracuje velice úzce s vitamínem K na obraně organismu proti mnoha nebezpečným jevům jako jsou : zubní kazy, požití antibiotik, nedostatek slunce, vápenatění cév, srdeční nemoci, cukrovka, osteoporóza, bolesti kloubů, požití léků proti nadbytku cholesterolu, zánět spojivek, nespavost, pobyt v nezdravém prostředí, zácpa, nechutenství, únava,impotence, křeče, deprese atd.

Další inspiraci najdete na našem blogu. Máte-li svůj členský účet, nezapomeňte nakupovat až po přihlášení, nakupujete tak se členskými nižšími cenami. Kdo ještě členství nemá, může se bezplatně registrovat nebo požádejte svého nejbližšího poradce v regionu.

zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše