CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURLecitin a játra, jak se to rýmuje


17. dubna 2020

AŤ DĚLÁTE, CO DĚLÁTE, NEMŮŽETE SHODIT?!
Možná Vám chybí lecitin! Urychluje přeměnu tuků v energii. Zvýšená hladina estrogenu u žen způsobuje “tvrdošíjnost” tukových buněk ukládat se na stejná místa (boky, hýždě, stehna). A tuto hladinu snižuje právě lecitin!!! Lecitin je přírodní látka patřící do skupiny složených tuků. Výjimečný je obsahem cholinu a inositolu, které jsou zařazeny do rozšířeného komplexu vitamínů skupiny B.

Tvoří  73% objemu tuků v játrech, brání tukové degeneraci, cirhóze a nádorům jater. Pomáhá játrům s jejich funkcemi i detoxikací. Je také hlavní složkou žluče, dostatek lecitinu zabraňuje tvorbě žlučových kamenů. Má vliv i na zmenšování tukových částí v krevním oběhu, udržuje naši krev čistou, tedy je dobrou prevencí proti arteroskleróze a díky obsahu esenciálních mastných kyselin snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pomáhá při transportu tuků v těle i při rozpouštění nezdravých tukových a cholesterolových usazenin.

Lecitin vyživuje náš mozek - podílí se na mentálních a nervových procesech. Zvláště u starších lidí je potřeba dbát na jeho dostatečný přísun, zvyšuje koncentraci, pozornost i paměť. Najdeme ho v játrech a vejcích, sojových bobech,  arašídech, pšeničných klíčcích, zelí, kapustě, květáku a potravinových doplňcích. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, dbejte na tu nejvyšší bio kvalitu bez genetických modifikací. Kvalitní kapsle lecitinu najdete samozřejmě u nás v e-shopu. zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše