CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUROpuncie - bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin a antioxidantů


12. prosince 2022

Neboť nám záleží na tom, aby naši zákazníci o sebe mohli pečovat zevnitř i zvenku, zařadili jsme do našeho portfolia luxusní přírodní produkty, které obsahují pouze látky, které nezatěžují tělo žádnými toxiny a umělými hormony. Jeden z těchto o tělo pečujících produktů Vám představíme v tomto článku. Přírodní omlazující sérum působí proti vráskám a má výjimečný hydratační účinek. Kromě hloubkové hydratace sérum pleť vypíná a podporuje přirozenou produkci nových buněk, čímž pleť aktivně omlazuje. Neboť navíc obsahuje rostlinné extrakty, navozuje okamžitý účinek podobný botoxu. 

Hlavní složkou je opunciový olej. Právě vzácný Opunciový olej, nazývaný také jako kaktusový olej, je nejdražším olejem na světě vůbec a patří mezi 5 nejúčinnějších superpotravin. Získává se z plodů kaktusu Opuncia a je známý pro své významné regenerační účinky a hydratační účinky. Vaše pleť tak získá dotek věčného mládí. Proč je olej z Opuncie nejdražším na světě? Opuncie je rostlina z čeledi kaktusovitých. S jejím cíleným pěstováním se začalo už před 8 000 až 9 000 lety, a to v oblasti centrálního Mexika. Ovšem získat litr opunciového oleje je velmi náročné. Účinný olej se totiž vyrábí pouze z plodů opuncie. Na jeden jediný litr oleje je potřeba přibližně tuna ovoce. Ovoce se navíc zpracovává pouze ručně. Proto je tento olej tak ceněný. Na druhou stranu s ním získá vaše pleť to nejlepší, co nám příroda nabídla.

Opuncie obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Najdete v ní 40 bioaktivních účinných látek, 18 aminokyselin, 14 vitamínů a 12 různých minerálních látek. Obsah vitaminu E je v ní dokonce vyšší než u slavného Arganového oleje. Právě díky tomu je Opuncie jedním z nejúčinnějších přípravků pro regeneraci pleti. Dokáže si poradit i s hlubokými vráskami nebo skutečně velice suchou pletí.

Účinky

Olej působí také jako vypínací sérum, vyhlazuje vrásky okolo očí a úst, pozitivně působí na tmavé kruhy pod očima a proti šupinatosti kůže. Sérum se jemně a efektivně postará o vaši pleť ve všech faktorech. Stahuje póry, aktivně omlazuje, odstraňuje začervenání pokožky, chrání pleť před volnými radikály a hluboce hydratuje. Díky séru tak získáte vše, abyste zářila mládím, svěžestí a krásou. Právem se tak opunciový olej nazývá "přírodním botoxem". Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, avšak nejvíce jej doporučujeme zralé a suché pokožce.Příště Vám představíme další účinné složky liftingového séra. Sledujte náš blog i nadále. Liftingové sérum najdete v e-shopu v kategorii KOSMETIKA. zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše