CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURLymfa - proč je důležitá


26. dubna 2020

OTOKY, ÚNAVA, CELULITIDA A SLABÁ IMUNITA

Tak tohle všechno mohou být příznaky špatné funkce lymfatického systému. Systému lymfatických cév a uzlin, který shromažďuje mléčně zabarvenou těkutinu (lymfu) z celého organizmu a odvádí zpět do krevního oběhu. Při té příležitosti se čistí tělo od toxinů. To je hlavní funkce lymfy. 

Neplechu lymfatickému systému způsobují cukry, mléčné výrobky, červené maso, přemíra tuků, chemická a rafinovaná potrava.

Lymfatický systém můžete podpořit především dostatečným pitným režimem a konzumací čerstvých potravin, které obsahují enzymy a těch není nikdy dost.

Lymfatická masáž - tedy uvedení lymfy do chodu pomocí speciálních hmatů a cviků je fajn, ale daleko snazší je prevence - čerstvá zelenina a ovoce!!! 

Podpořit proces trávení a také proces detoxikace v lymfatickém systému lze pomocí enzymatických doplňků stravy. Sahejte jen po takových, které mají vyvážený obsah v kapsli. Enzymy Vitality obsahují v jedné kapsli enzymy pro trávení všech makroživin - tuků, sacharidů i proteinů. Užívá se jedna kapsle denně. O užívání enzymů se s námi můžete poradit. 

zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše