CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURMagnesium Vitality v novém složení


04. ledna 2019

Vážení fanoušci produktů Vitality, vážení členové klubu,

náš tým, včetně nezávislých poradců k produktům Vitality, pro Vás získává nové informace a stále se vzdělává v oboru udržení dobrého zdraví. To se odráží nejen v poradenské činnosti, ale též v nabídce doporučených potravinových doplňků značky VITALITY.

Hořčík je životně důležitý minerál a žalostně se ho nedostává v přirozené stravě, proto jsme v produktu Magnesium Vitality navýšili obsah hořčíku v kapsli z 50mg na 100mg. Jedná se o chelátový hořčík, který je vstřebatelný z 80% a nemá projímavé vedlejší účinky jako např. citrát hořečnatý. Kapsle dříve obsahovaly také vitamín B2, o ten však nepřijdete. Naším záměrem je v budoucnu produkt Homocystein Vitality, určený především pro snižování a udržení hladiny homocysteinu, obohatit o chybějící vitamíny skupiny B, a tak také B2 bude mezi nimi. 

V novém roce Vás čeká mnohem více novinek. Kromě vylepšení stávajících produktů se můžete těšit na produkty nové. Často jste nás žádali o produkt na odkyselování (zásadité minerály), jód, vitamín D a K, Omega 3 a probiotika. Rozhodli jsme tedy, že je zařadíme do našeho portfolia během prvního čtvrtletí letošního roku. Všechny suroviny pro produkty pečlivě vybíráme, všechny budou z přírodních zdrojů. Můžete se těšit na články, které jednotlivé nové produkty detailněji popíšou. 

A aby těch novinek nebylo málo, připravili jsme pro Vás od letošního roku vzdělávací videa, jejichž náplní budou doporučení, jak se stravovat a jak správně užívat naše produkty. Navíc se dozvíte možnosti, jak získat bonusy na své vlastní nákupy. O videích budeme informovat na našem blogu. 

Děkujeme Vám za Vaši náklonnost v roce 2018 a zůstaňte s námi i v roce 2019!

S pozdravem
Míša Verde Beitlová zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše