CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

O nás

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

my ve Vitality si přejeme tvořit a neustále rozvíjet společenství lidí, kteří jsou našimi příznivci a stálými spokojenými a nadšenými zákazníky. Našli jsme způsob, jak si vyměňovat energii v rámci tohoto společenství. Kdo do našeho společenství vkládá energii, dostává ji také zpět a to v podobě nejkvalitnějších produktů, výrazných slev na vlastní nákupy, finančních podílech na prodeji a přínosných vzdělávacích programech o mikrovýživě.

V době, kdy většinu firem zastupují automaty a zákazníci se nemohou dovolat živého člověka, jsme pyšní na to, že jsme vám blízko, že máme navzdory necitlivým trendům otevřené srdce a vkládáme do naší práce pro vás i kus sebe.

Dnešní doba je hektická a rychlá, ale my v klubu zachováváme rozvahu, stabilitu, férový a lidský přístup, proto jsme pro vás na telefonu a emailu a poctivě zodpovídáme vaše dotazy a budujeme s vámi vztahy založené na důvěře a empatii. Naše spokojenost vychází ze spokojenosti našich zákazníků.

Přistupujeme k péči o zákazníky se zodpovědností a s přáním být jim blíže a rozumět jejich potřebám. Proto také neustále pracujeme na vývoji nových produktů a na vylepšování těch již tradičních jako je např. Homocystein Vitality, který nese odkaz MUDr. Karla Erbena.

Zakotvěte tedy v našem přátelském přístavu a užívejte si naši péči jako byste byli na dovolené. Objevte s námi poklady na ostrově Vitality! Prospívejte s námi ve zdraví!
KDO JSME

Projekt Vitamíny s příběhem

(www.vitaminyspribehem.cz) sdružuje nezávislé výživové poradce. Cílem projektu je zprostředkovat zájemcům informace o prevenci vzniku civilizačních chorob a pomoci jim s výběrem vhodných vitamínových doplňků a jejich správným užíváním podle zásad racionální výživy. Mgr. Michaela Verde Beitlová, inspirátorka na cestě ke zdraví, je srdcem projektu.Společnost Wetyzo

je malá rodinná firma zabývající, dovozem surovin, vývojem a výrobou doplňků stravy. Firmu vede pan Radek Michalík, kterému záleží na tom, aby suroviny obsažené v jeho produktech byly účinné, a nejen proto, že je užívá on sám. Vyznává zodpovědnou péči o klienty a přírodu. Spolupracuje s uznávanými českými odborníky z řad vědců a mediků.Společnost Hcy Vitality

je výhradním distributorem produktů řady Vitality. Pan Zdenek Karafiát má letité zkušenosti s různými obchodními systémy. Jeho cílem je spojovat stejně smýšlející lidi a podílet se na jejich vzdělávání v oblasti prevence vzniku civilizačních chorob. Zajišťuje provoz e-shopů, účetní systém, zpracování objednávek a telefonickou linku podpory pro zákazníky i prodejce.Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše