CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURPampeliška, helikobakter pylori, Promikrobiom


12. června 2019

Mlíčí, husí kap, pleška, lucerny, mléčný lupen, lucerničky, žejdlík čertova mléka, kněží koruna, hadí mlíčí, kněžská pleš, pumpelice, lví zub, majíček, mléč, odvančík, pampelíček, pamprlice, plečka obecná, počůránek, smetaník, kačenec, smetanka.......... tak tohle všechno je  PAMPELIŠKA.

O jejích účincích bylo napsáno tolik, že nemá smysl to opakovat. Je užitečná od květu po kořen a milovníkům angických trávníků navzdory stále odolává a každé jaro se vrací.

Listy pampelišky pročišťují žaludek a podporují tvorbu žaludečních šťáv. Mimo jiné jsou jedním z mála účinných léků na helikobakter pylori, který je rezistentní vůči antibiotikům. Tahle potvůrka, pokud se nám přemnoží, způsobuje bakteriální infekci sliznice žaludku a dvanácterníku až k chronickému zánětu a rakovině, také je zodpovědná za žaludeční vředy. A jak už to bývá, přenos je více než snadný, stačí polibek. Také pracuje poměrně pomalu a dlouho se nijak významně neprojevuje.

Tak si pro jistotu přidávejte pár čestvých lístků do svého salátu alespoň měsíc. Pokud vám vadí jejich hořkost, vězte, že právě hořčiny jsou pro helikobaktera smrtelné. Tu kapku hořkosti spraví trocha česneku a vědomí jeji blahodárnosti pro celý náš organizmus.

Dalším zabijákem helikobaktera je masticha, pryskyřice z keře řečíku lentišku. Je sice rozšířen po celém Středomoří, ale pouze na řeckém ostrově Chios má tyto jedinečné účinky. Po dobu jednoho měsíce denně žvýkejte sedm až deset kousků pryskyčice jako žvýkačku a až vás to nebude bavit, spolkněte. Ještě zabírá éterický olej z hřebíčku nebo grepfruitových jadérek. A samozřejmě probiotika, takřka všemocná, jsou nejlepší prevencí proti jeho přemnožení. Skvěle vyladěná probiotika Promikrobiom Vitality najdete mezi našimi produkty v e-shopu. 
 
zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše