CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURMultivláknina Prebio Vitality potěší Vaše celé tělo


25. listopadu 2021

Prebiotická multivláknina Prebio Vitality kombinuje ty nejzdravější suroviny z ekologického zemědělství. Prebio Vitality obsahuje ten největší zdroj rezistentního škrobu na světě, který se získává z organicky vypěstovaných zelených banánů (Austrálie). Tato superpotravina obsahuje tři typy vlákniny (rozpustnou, nerozpustnou a fermentovatelnou), což z ní činí základní zdroj multivlákninového rezistentního škrobu.

Banánová multivláknina je získávána technologií NutraLock™. NutraLock™ je nová technologie zpracování surovin, která dokáže „uzamknout“ důležité živiny 20—50krát rychleji než tradiční techniky tepelného zpracování (na rozdíl od levnějších variant, které používají špatné tepelné zpracování, které zabíjí všechny užitečné živiny, včetně rezistentního škrobu). Celý nový proces je přírodní, surový, chladný a udržuje integritu buněčných struktur, které vám přinášejí nepřekonatelné zdravotní výhody. Tento multivlákninový zdroj nakrmí miliardy dobrých bakterií, které vytvářejí náš mikrobiom. V tomto smyslu jej může pomoci vyživovat, což pomáhá při léčení střev.

Multivláknina ze zelených organických banánů je také přírodním zdrojem 5 HTP, který je přirozeným prekurzorem serotoninu. Serotonin je důležitý neurotransmiter, který reguluje pocity štěstí a pohody. A konečně, o rezistentním škrobu ze zelených banánů se často mluví jako o „second-meal“ a působí jako potlačovač chuti k jídlu, který může pomoci při hubnutí. "Banánová" vláknina je také bohatá na důležité minerály, jako je draslík, zinek, hořčík, a vitaminy B3 a B6.

Co je to rezistentní škrob? A proč je to nová léčivá superpotravina?

Rezistentní škrob je vzácný ... A nachází se jen v malé hrstce potravin, takže tu není mnoho možností. Můžete si vybrat ze studených brambor, luštěnin, čočky, fazolí nebo studené rýže. Avšak bezesporu musíte sníst velké množství těchto potravin, abyste se přiblížili doporučené denní dávce 18 gramů denně. Vědci se shodují, že nejvydatnější a nejsilnější typ rezistentního škrobu je rezistentní škrob v zelených banánech. Zelené banány obsahují ohromných 44% rezistentního škrobu na každých 100 gramů.

  • Rezistentní škrob se rychle stává novou léčebnou superpotravinou světa, a to díky své jedinečné schopnosti „restartovat“ zdraví celého těla.
  • Tisíce lidí na celém světě zařazují tuto látku do svého jídelníčku a řada z nich potvrzuje její pozitivní vliv na zdraví.
  • Rezistentní škrob je pozitivní uhlohydrát, který neobsahuje lepek ani cukr. Vlastně je životně důležitý pro udržení vašeho celkového zdraví. Zvláště když pochází z australského "Lady finger" zeleného banánu.
  • Škrob pracuje za pomoci produkovaného butyrátu v našem tlustém střevě. Tento klíčový trávicí enzym poskytuje ten druh potravy, na kterou mají naše dobré střevní bakterie chuť a potlačuje růst toxických bakterií.
  • Pomáhá také přirozeně snižovat hladiny triglyceridů, cholesterol a chronické záněty. Bylo také prokázáno, že zvyšuje biodostupnost jídla ve střevě. Umožňuje tělu získat a vstřebat vyšší obsah vitaminů, minerálů a antioxidační kapacity z potravin.
  • Díky léčivým účinkům na tlusté střevo tak můžeme rezistentní škrob využívat k léčbě řady onemocnění trávicího ústrojí, jako jsou například zánětlivá onemocnění střev (ulcerózní kolitida a Crohnova nemoc), zácpa, divertikulitida a průjem
  • Nová studie dokonce prokázaly, že strava bohatá na rezistentní škroby může pomoci při léčbě cukrovky typu 1 a 2. Pro osoby bez cukrovky (dosud) je rezistentní škrob zlomový pro prevenci.
Prebio Vitality je vhodné kombinovat s užíváním probiotik v produktu Promikrobiom Vitality. zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše