CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURProbiotika a jejich účinky na lidský organizmus


21. května 2019

Dobrá hospodyňka, dravá šelma nebo nejlepší přítelkyně? Řeč je o probiotikách.
 
Jako dobrá hospodyňka dbají na propustnost střevní stěny, produkci vitamínů B, vstřebání vápníku a železa, stabilizují žírné buňky, regulují produkci histaminu, starají se o propojení buněk, produkci antimikrobiálních látek, imunomodulaci adaptivních systémů, zvyšování mozkového neurotrofického faktoru, celkové odolnosti, svalového výkonu, paměti a schopnosti koncentrace, orientačních a rozumových schopností, produkce mateřského mléka, vyvažují střevní mikrofloru, stimulují růst miminek, zpracovávají kyselinu šťavelovou.

Jako přísná úřednice regulují ostatní bakterie v žaludku, cholesterol, kyselinu listovou, účinky histaminu. Usměrňují imunitní a alergické reakce, délku buněčného života, drží stráž proti Helicobacter pylori. Potlačují kolitidu, úzkosti a deprese. Upravují váhu, Dohlíží na hojení zranění. Působí i proti rakovině.

Jako nejlepší přítelkyně pomáhají pacientům docházejícím na hemodialýzu, schizofrenikům, kardiakům, cukrovkářům, astmatikům, psoriatikům, celiatikům a trpícím Crohnovou nemocí. Blahodárně působí na játra, plíce, zuby, kůži.

A jako zuřivá šelma se vrhají na escherischiu coli, clostridie a urogenitální infekce, na patogeny jako je Candida či Aspergillus i na bakterie rezistentní k lékům.

Promikrobiom Vitality je nový v řadě Vitality produktů. V gastrorezistentní kapsli je schovaná unikátní kombinace kmenů (bez použití GMO včetně výroby) a navíc díky naddimenzování počtu bakterií je počet 10 miliard CFU garantován do konce záruční lhůty. Komplex probiotik obsahuje zcela výjimečnou bakterii Kluyveromyces, která usnadňuje rozklad vitamínů a minerálů na molekulární úroveň, čímž je umožněno efektivnější vstřebávání či metabolizace namísto vyplavení z těla. Dále je obsažen Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum subsp. infantis, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus gasseri, Lactobacilus acidophilus, Bifidobacterium animalis subs lactis (Bifidobacterium lactis) a Lactobacilus salivarius.

Pokud vybíráte probiotika, je důležité odpovědět si na to, co a kolik toho přesně obsahují, jaké kmeny a jak je skladovat. Jste si jisti, že to, co polykáte, má vůbec šanci dospět k cíli? Info o Promikrobiom Vitality najdete mezi Produkty v e-shopu. zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše