CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURSpánek Vitality - pryč se stresem a sem se zdravým spánkem


28. ledna 2024

Klidný spánek je základ pro udržení životní energie. Kdo nemá dostatek kvalitního spánku, postupně ztrácí životní energii, neboť tělo nemůže regenerovat. Pokud je pravidlem, že nemůžete usnout, protože se vám honí hlavou různé myšlenky nebo se během noci budíte, tak neváhejte vyzkoušet Spánek Vitality. Předpokladem pro zdravý spánek je také dodržení zásad, které zdravý spánek umožňují.

Spát ve tmavé větrané místnosti, vypnout všechny elektrické přístroje, alepoň dvě hodiny před spaním se věnovat jen klidné činnosti, nepoužívat žádné elektrické přístroje a také neprovozovat intenzivní fyzickou činnost před spaním, neboť ta produkuje v těle hormony stresu.

Základní složkou produktu Spánek Vitality je Inositol, aminokyseliny glycin, L-theanin a tryptofan a neurotransmiter GABA, jež jsou doplněny o synergicky působící extrakty bylin.

Inositol je součástí skupiny vitaminu B a hraje důležitou roli v mnoha procesech v těle. Může pomoci s hormonální regulací, podporou zdraví vlasů, kůže a nehtů, zlepšením nálady a snižováním stresu. Inositol se často doporučuje pro ženy trpící syndromem polycystických vaječníků (PCOS). Inositol může být užitečný pro podporu zdravého spánku a některé studie naznačují, že inositol se může podílet na regulaci hladiny neurotransmiterů v mozku, což může vést ke snížení úzkosti a podpoře zdravého spánku.

Glycin je jednoduchá aminokyselina, která hraje důležitou roli v lidském těle. Glycin může pomoci zlepšit kvalitu spánku tím, že snižuje tělesnou teplotu a uklidňuje mysl. Kromě toho může glycin pomoci zlepšit kognitivní funkce, podpořit trávení a zdraví srdce.

L-Theanin je aminokyselina, která se vyskytuje v listech zeleného čaje a má uklidňující účinky na lidský mozek. Snižuje úzkost a stres, zlepšuje spánek a podporuje imunitní systém.

GABA (gama-aminomáselná kyselina) je neurotransmiter, který má inhibiční účinky na centrální nervový systém. Hraje důležitou roli při regulaci úzkosti, stresu, nálady a spánku. Je to nejrozšířenější inhibiční neurotransmiter v mozku a má klíčovou roli v udržování rovnováhy mezi excitačními a inhibičními signály v mozku.

Tryptofan je esenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli v těle jako prekurzor serotoninu, který je klíčovým neurotransmiterem pro regulaci nálady, spánku a chuti k jídlu. Tryptofan je také prekurzorem k další důležité aminokyselině, kterou je melatonin, který reguluje cirkadiánní rytmus a spánek. Doplňky stravy s obsahem tryptofanu mohou být použity pro zlepšení nálady, podporu spánku a snížení úzkosti a stresu.

Spánek Vitality navíc obsahuje extrakty meduňky lékařské, kozlíku lékařského, chmele otáčivého, a mučenky pletní.

zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše