CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURSprchové gely s kyselinou hyaluronovou a kolagenem


08. ledna 2023

Dopřejte své pokožce lehké pohlazení přírody. Pokožka je tím největším lidským orgánem, který nás dennodenně chrání před vnějším prostředím, bakteriemi či viry. Proto bychom o ní měli důkladně pečovat. A to nejen s pomocí nejrůznější krémů a olejů, ale také s pomocí sprchových gelů, proto vám přinášíme unikátní přírodní mycí gely s kyselinou hyaluronovou a kolagenem, které udělají z vaší každodenní hygieny povznášející rituál a povzbudí vaše tělo i mysl.

Gely obsahují pouze přírodní mycí složky, které zabraňují vysoušení vaší pokožky a posilují její přirozený ochranný film a zanechávají ji krásně hebkou. Objevte jedinečné přírodní složení se speciální nízkomolekulární hmotností kyseliny hyaluronové a peptidy kolagenu. Toto unikátní složení sprchových gelů vytváří hydratační a výživný vzorec, který dodává vaší pokožce hydrataci a zanechává ji hedvábně jemnou, hladkou a omlazenou. Rozdíl poznáte už po prvním umytí.

Gely jsou dermatologicky testovány a jsou vhodné dokonce i pro velice citlivou, atopickou či ekzematickou pokožku. Můžete je užívat i k intimní hygieně. A používat je mohou i ti nejmenší. Dodávají pokožce hydrataci a zanechávají ji hedvábně jemnou, hladkou a omlazenou. Gely se během použití mění na bohatou pěnu, která vás zahrne přikrývkou jemnosti a svěžesti.

 

Kyselina hyaluronová

Sprchové gely jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou s nízkomolekulární hmotností. Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Najdete ji v pojivových, nervových i epiteliálních tkáních.

Její nejdůležitější vlastností je schopnost vázat na sebe vodu a to až 6 litrů na gram. Díky tomu je považována za skutečně zázračnou zbraň proti stárnutí. Díky svým vlastnostem zajišťuje pevnost pojivové tkáně a pevný vzhled pleti.

Ve sprchových gelech používáme speciální kyselinu hyaluronovou s nízkomolekulární hmotností.

Molekulová hmotnost ovlivňuje její průnik do kůže. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí pouze na povrchu pokožky, kde vytváří jemný hydratační film. Schopnost vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pronikat do hlubších vrstev kůže je minimální, čímž se snižuje i její efekt.

Naproti tomu nízkomolekulární kyselina hyaluronová, kterou najdete také ve těchto sprchových gelech, proniká hlouběji do pleti, kde pracuje na buněčné úrovni. Podílí se na udržování optimální vlhkosti dermální vrstvy kůže a pomáhá obnovovat kolagenní a elastická vlákna. Tím zabraňuje vysušování pleti a tvorbě vrásek.

Kolagen

Kromě toho obsahují přírodní mycí gely také kolagen. Kolagen vyhlazuje, hydratuje a chrání pokožku proti stárnutí. Ideální je pro suchou a unavenou pokožku, či pro pokožku podrážděnou vlivem slunečního UV záření.

Kolagen má zázračnou vlastnost rychle redukovat kožní nerovnosti a stejně jako kyselina hyaluronová umí na sebe vázat velké množství vody. Kolagen je ve sprchovém gelu ve formě kolagenových peptidů. Ty jsou biologicky dostupnější, mají nižší molekulární hmotnost a mohouse rychle rozpustit v téměř jakékoliv kapalině.

To umožňuje jejich snadnou absorpci do kůže a co největší přínos pro vaše tělo. Proto jsou právě kolagen a kyselina hyaluronová v našich sprchových gelech jedny z nejžádanějších látek chránících pleť proti projevům stárnutí.

Veškeré složky jsou získávány z vysoce kvalitních surovin, které musí splnit podmínky přísných standardů. Naše sprchové gely jsou bez azobarviv, SLS, SLES, parabenů, silikonů, či minerálních olejů, které by mohly zatěžovat vaši pokožku. Jsou šetrné k vaší pokožce a životnímu prostředí.

Gely najdete v našem e-shopu společně s další luxusní pleťovou kosmetikou.
zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše