CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EURCo chybí ve výživě evropské populaci?


22. října 2022

Do těla je denně nutné dodat esenciální mikroživiny, tj. látky, které si tělo neumí vyrobit samo.  Ale potraviny neobsahují vše, co tělo potřebuje, proto je v populaci takový nárůst civilizačních onemocnění.

Důvodů, proč lidskému tělu chybí základní stavební kameny pro buňky - mikroživiny, je více. Kromě nekvalitní stravy je to především voda zatížená antibiotiky, herbicidy, pesticidy a hormony, také toxiny z našeho vnějšího prostředí nám dávají zabrat. A nejedná se jen o zplodiny aut, ale také o kosmetiku, kterou na sebe dobrovolně nanašíme. Ta je plná hormonálních disruptorů. 

Jaké látky tedy naše tělo potřebuje dodat, protože nám chybí?

Vitamíny rozpustné v tucích, vitamín A, K a D, vitamíny B komplexu, minerály vápník, hořčík a bor, omega 3 a antioxidanty astaxantin a glutation.

Užívání každé z těchto látek má své opodstatnění pro zachování zdraví. 

Například glutation, ten má pozitivní účinek na játra. Chrání je a pomáhá jim s detoxikací organizmu. Naše játra nejsou funkčně připravena na 21. století plné toxinů. Vitamín A pomáhá všem smyslům - zrak, chuť, čich. Pomáhá také vyvažovat hladinu vitamínu D v organizmu. B-komplex je balzám pro naše nervy a také pro krvetvorbu. Minerály vápník, hořčík a draslík nám pomáhají udržet acidobazickou rovnováhu, pomáhají odkyselovat organizmus. Omega 3 je blahodárná pro náš kardiovaskulární systém. Podíváte-li se blíže na účinek všech vyjmenovaných látek, musí Vám dojít, že bez nich se naše tělo neobejde. 

Každou z těchto látek najdete v některém z našich produktů v e-shopu Vitality. Vybírejte, rádi Vám poradíme, budete-li potřebovat. 

zpět na seznam
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše